Tvořivé kurzy

Rozhodla jsem se dělat tyto kurzy na základě vlastní zkušenosti s probuzenou vlastní tvořivostí.

Dlouhá léta jsem pracovala a žila v převážně mužské energii, až po čtyřicítce jsem měla velkou touhu být také se ženami. Ženské víkendové kurzy byly pro mě vstup do úplně jiného světa a pomohly mi opět v sobě probudit touhu tvořivosti.

Pobyt mezi těmito ženami byl pro mě nejenom neuvěřitelně léčivý, ale překvapilo mě kolik tvořivé energie se ve mně probouzí a naplňuje mě spokojeností. Pak i rodina přestala remcat, že jsem o víkendu pryč, protože jsem se vracela spokojená a šťastná a to byla i pro ně výhoda.

Odedávna se ženy scházely, aby si předávaly ženskou moudrost a i my můžeme z kruhu žen čerpat energii a inspiraci, podporu pro životní cestu a sílu být sama sebou. V kruhu žen se můžeme uvolnit do vlastní přirozenosti, nemusíme nic předstírat a můžeme být tím, čím skutečně jsme.

Teď pracuji s ženami už přes 10 let jako lektorka tance, vedu ženské skupiny a malování pro dospělé, k tomu mám letité zkušenosti v oblasti čínské medicíny, homeopatie a práce s tělovými svícemi.

Proto s vděčnosti chci toto poselství předávat dalším ženám. Nezáleží na tom kolik je vám let ani na kondici, každá si tam najde své pro potěchu těla i duše.

Náplní kurzu je:

• malování na textil

• korálkování a jiné tvoření

• práce s tělovými svícemi - jak vyzrát na různé bolístky

Nabízím vlastní tvorbu: obrazy, textil ručně malovaný (trička, tašky) také dle vlastní předlohy, šperky, aj.

Vlastní tvorba

Nabízím k prodeji tyto obrazy

Proběhlé kurzy

Proběhlo několik kurzu a zde jsou výsledky našeho snažení. Každé triko je originál.